Diz, Ağrını Azaltan Lapa

Zahide Yetiş programına konuk olan Aktar”Ahan Ercan” Özellikle yaşları ilerlemiş hanımların ve beylerin diz kapaklarında oluşan ağrılara ,

sırt ağrına,sol ağrılarına iyi gelen uygulandığı anda ağrılarda azalma görüldüğü söylenen bir lapa hazırladı.Ekranda uygulamalı olarak yapılan lapa dizi ağrıyan hanım efendiyi yarın saat içerisinde rahatlattı.

Ağrıları Azaltan Lapa Tarifi

Malzemeler*Söğüt ağacı kabuğu*Biberiye*Ardıç tohumu*Kuşburnu*Kekik*Magnezyum yağ*Kafur*Kırkkilit otu*Sirke

Hazırlanışı: 1 Çorba kaşığı kırkkilit otu,1 çorba kaşığı kekik,1 tatlı kaşığı öğütülmüş kuş burnu,1 çay kaşığı kafurun,1 tatlı kaşığı, ardıç tohumu, 1 tatlı kaşığı öğütülmüş biberiye,1 tatlı kaşığı söğüt ağacı,1 çorba kaşığı doğal sirke,1 tatlı kaşığı magnezyum yağı, bütün malzemeleri cam bir kasede boza kıvamına gelene kadar sıcak su ile karıştırıyoruz.Hazırlanan karışımı ağrıyan bölgeye koyup gazlı bez ile sarıyoruz en az 30 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkıyoruz.

Sponsorlu BağlantılarDiz, Ağrını Azaltan Lapa yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.