Ahmet Maranki Diz Ağrılarını Geçiren Kür

 Belli bir yaştan sonra ne yazık ki pek çok insanın dizlerinde ağrılar oluşmaktadır ve yürüme güçlüğü çekmektedirler .  Prof.dr.Ahmet Maranki;Diz ağrıları çekenler için bitkisel bir kür tarifi önerdi. Bu kürü yapanların kesinlikle diz ağrılarından kurtulacaklarını belirten maranki bu kür kesinlikle bir mucizedir diye ekledi.

Diz ağrısı çekenler için Mucize Kür :

1litre beyaz ispirtonun içersine 4tane kesme şekeri büyüklüğünde kafurunu,3–4 gün erimesini bekleyin.Hazırladığınız karışım iyice eridikten sonra her gece dizlerinize bu karışımı sürün ve strec filmle sarıp sabaha kadar bekletin 4–5 günün sonunda dizlerinizdeki farkı göreceksiniz.

 

maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki Diz Ağrılarını Geçiren Kür yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.