Ahmet Maranki Erken Menepozu Önlemek

Prof.Dr.Ahmet Maranki Hanımlarda erken menopoza girenlerin sayısının hızla artmasının nedenlerinden başlıcalarının stres,yanlış beslenme olacağını söyledikten sonra ;Bayanlara şifalı bitkilerle erken menopoza girmemelerinin mümkün olduğunu açıkladı.
Erken menopozu önlemek için:

-1 tutam civanperçemi,-1 tutam arslanpençesi,-1 tutam adaçayı,-1tutam çobançantası,-1 tatlı kaşığı bal-500 gr suHazırlanışı ve uygulanışı;
1.gün;500gr kaynamış suyun içine,arslanpencesini ve adaçayını günde 1 bardak için.
2. gün 500gr kaynamış suyun içine adaçayı ve civanpercemi atıp demlendikten sonra içinüçüncü gün 500gr kaynamış suyun içine adaçayını ve çobançantasını demlendikten sonra içinTatlandırmak amaçlı bal kullanılabilir. 3 hafta uygulayın. Faydasını en kısa zamanda göreceksiniz.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki Erken Menepozu Önlemek yazısına ait etiketler : , ,
Ahmet Maranki Erken Menepozu Önlemek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.