Her Cilt Tipine Uygun Sıkılaştırıcı Maske

Suna Dumankaya , katıldığı her programda evde yapılması oldukça kolay ve ucuz ama çok etkili sonucunun oldukça mutlu ettiği tariflerini bizlerle Paylaşmaktadır. Son katıldığı programda ,Özellikle ciltlerini tanımayan hanımlar için  Her cilt tipine uygun olan çok etkili gözenekleri sıkıştıran bir maske tarifini  verdi,

Her cilt tipine uygun gözenekleri Sıkılaştırıcı Maske

-1Yumurta akı

-1Tatlı kaşığı bal

-1Tatlı kaşığı limon suyu

-1 Çay kaşığı zeytin yağı

Her cilt tipine uygun gözenekleri sıkıştıran maske Tarifi:

Yumurtanın akını iyice beyazlaşana kadar çırpın,içine balı koyup tekrar çırptıktan sonra limon suyunu ve zeytin yağını ilave edin ve iyice karıştırın. Daha sonra bir parça pamuğa dökerek yüzünüze ve dekolte bölgenize sürün,pamuktaki karışım bitince tekrar pamuğa döküp 1 kaç kere daha sürün yarım saat bekletin ve yıkayın .Bu maskeyi haftada 2 kere yapın.
SUNADUMANKAYA.COM<

Sponsorlu BağlantılarHer Cilt Tipine Uygun Sıkılaştırıcı Maske yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.