Şems Aslan ”Yüzdeki Lekeler”Nasıl Geçer

lekeli ciltÜnlü kimyager ve güzellik uzmanı Şems Aslan TRT 1 kanalında yayınlanan İyi Fikir programına 20.11.2015 tarihinde konuk olarak katıldı.İnsanların zamanla ciltlerinin yaşlandığını ve derilerinin inceldiğini ve güneşe çıktıklarında ise lekeler oluştuğunu söyledi.Lekelerin insan pisikolojisinde oldukça kötü etki bıraktığını açıkladıktan sonra çok etkili bir tonik hazırladı .
Yüzdeki lekelerin geçmesi için tonik

*5 Tane kan sulandırıcı hap
*2 Damla limon suyu
*1 Çay kaşığı bal
*1 3-4 yemek kaşığı kefir
Hazırlanışı:5 Tane aspirini bir havanda iyice dövüyoruz içine bal limon suyu ve kefiri koyup tonik kıvamına gelinceye kadar karıştırıyoruz ve bir kavanoza koyup buzdolabında saklıyoruz karışım  bitene kadar her akşam lekenin olduğu bölgeye pamuk yardımı ile sürüp 15-20 dakika bekledikten sonra buz gibi suyla yıkıyorsunuz.Bu toniği üç ay süre boyunca her akşam kullanıyoruz.

Sponsorlu BağlantılarŞems Aslan ”Yüzdeki Lekeler”Nasıl Geçer yazısına ait etiketler : , , ,
Şems Aslan ”Yüzdeki Lekeler”Nasıl Geçer yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.