Nuray Sayarı 3 Kasım Güneş Tutulması Ritüeli

Güneş-tutulmasıShow Tv Ekranında yayınlanan Gülben Ergen’in programına 1 Kasım 2013 tarihinde konuk olan Astrolog Nuray Sayar’ı 3 kasım 2013 tarihinde gerçekleşecek güneş tutulmasında hayatımız nasıl etkilenecek,bizleri neler bekleyecek ,neler yapmalıyız neler yapmamalıyız kısacası hayatımızla ilgi bizi aydınlatacak bizlere yön verecek bilgiler verdi…

Özellikle Kasım ayının 11 ‘e kadar hayatımızla ilgili  önemli kararlar alırken çok dikkatli olmamız gerektiğini. Bizim için çok iyi fırsat gibi kaçırılmayacak bir iş imkanı gibi görünen şeyler için bile hemen karar vermememiz gerektiğini  açıkladı…

3 kasım 2013 tarihinde ise güneş tutulması  ritüeli  sırasında Neler yapmalıyızÖğlen  saatlerinde  12 ile 13 saatleri arasında bir cezveye su koyup içine yeni bahar baharatın dan koyup iyice kaynatıp evin içinde kokusunun yayılmasını bekliyoruz,daha sonra pembe bir kağıda evrenden her istediğimizi yazıyoruz ev isteyen ev ,araba isteyen araba,evlenmek isteyen evlenmek isediğini,çocuk isteyen çocuk istediğini   bunun gibi her istediğinizi yazıp bu kağıdı katlayıp bir kenara koyun ve koyduğunuz yeri unutun ,inanınki çok kısa zamanda her istediğiniz her dileğiniz evren tarafından sizlere armağan edilecektir yeter ki siz istemesini bilin.

Ayrıca adaçayı’nı ocakta tütsü olarak yakın ve evinizin bütün odalarında gezdirin  evinizdeki bütün kötü enerjilerin yok olduğunu göreceksiniz.

**Eğer yıl boyunca evinizde bolluk bereket istiyorsanız 1 kasım 11 kasım tarihleri arasında  maydanoz ekin ,evinizin balkonunda maydanoz bulunsun maydanoz bolluk bereket getirir.

Sponsorlu BağlantılarNuray Sayarı 3 Kasım Güneş Tutulması Ritüeli yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.