”Küçük Gelini” Oynayan Oyuncu Kimdir?

küçük gelinSamanyolu ekranında her pazar  akşamı yayınlanan ”Küçük Gelin’‘adlı dizi oldukça fenomen olmuş durumda.Türk halkının gönlünü fethetmeyi başaran dizi her hafta reyting rekoru kırmayı başarıyor . Karşısında Yetenek sizsiniz Türkiye yarışması  olduğu halde bu hafta Totalde 2. sıraya yerleşmeyi başaran dizinin sırrı ne. Çok küçük bir bütçeyle çekilen dizinin  oyuncuları da çok tanınmış değil,dizide öyle lüks villar lüks otomobiller yok dizide gerçek oyunculuk var .Özellikle Küçük gelini canlandıran  baş rol oyuncusu çok başarılı.Peki bu güzel ve yetenekli kız kim?

Çağla Şimşek Kimdir?

20 Eylül 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

İlk kez Elveda Derken Dizisinde Ece Uslu’nun küçük kızı ”Naz” Olarak karşımıza çıktı kısa sürede yeteneği sayesinde dizi ve reklamlarda karşımıza çıktı.
Çağla Şimşek hangi dizilerde oynadı

2011 – Hayat Devam Ediyor – Lavin Bakırcı

2008 – Kayıp Prenses – Duru
2007 – Elveda Derken – Naz
2010 – Cuma’ya Kalsa – Çağla

Çağla Şimşek Hangi Reklamlarda oynadı

Dimes
Piyale
Wenice (Katalog)
Ricione moda evi
Tamek Kahvaltım
İçim Smart Labne
Turkcell (yeni yıl Reklamı)
Ak sigorta
Nette çocuk
Eti Çocuk reklamı
Türk Hava yolları (2010)
Kent Çikolata (Bayram reklamı)
Cp Piliç (2011-yeni)
Sırma Su (2011 yeni)

Sponsorlu Bağlantılar”Küçük Gelini” Oynayan Oyuncu Kimdir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.