Ahmet Maranki Radyasyonun Etkilerini Azaltan Kür

radyasyon azaltan çayAhmet Maranki  Çağla Şikel ve Alişan’ın  sunduğu Herşey Dahil sabah programına konuk oldu ve çağımızın vazgeçilmezleri telefon, bilgisayar,tablet ve televizyonlardan evimizde kullandığımız ışıklara kadar hemen hemen bütün elektronik aletlerin saçtığı radyasyondan bahsetti ve hayatımızı nasıl olumsuz etkilediğini ve nasıl korunmamız gerektiğini anlattı.

Radyasyonun Olumsuz Etikilerini Azaltan Kür

*30 gr tarçın
*10 tane dağ kişnişi
*5 gr sinamake
*5 gr 1 çay kaşığı kadar kristal tuz

*1,5 litre su

Hazırlanışı:1,5 Litre kaynamış suyun içine 30 gr Kabuk Tarçını koyup 5 dakika kaynatıyoruz,daha sonra içine kişniş ,sinamake ve kristal tuzu koyup  suyun 3 kez göbek atmasını gördükten sonra ocaktan alıp 30 dakika bekliyoruz ve 30 gün boyunca her gün içiyoruz…

 

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki Radyasyonun Etkilerini Azaltan Kür yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.