200 Kilo Zayıflayan Mucize Adamın Sırrı

tolgahan özseven Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide ile yetiş Hayata programına 4 Kasım 2013 Pazartesi günü konuk olan 3 yılda 200 kilo veren mucize adam Tolgahan  Özseven nasıl zayıfladığını  nelerle beslendiğini nasıl spor yaptığını anlattı.

Çocukluğundan beri kilolu olan Tolgahan Özseven  Zahide Yetişe nasıl kilo verdiğini anlattı.

Öncelikle her gün düzenli yürüyüş yaptım ,kilom azaldıkça yürüdüğüm yer fazlalaştı,Yediklerime çok dikkat ettim porsiyonları küçülttüm,Kilo vermek için acele etmedim. Kilolarımı uzun vadede verdim ,Çikolata yerken bitter yedim, Acı biberi soframdan eksik etmedim.Her gün kahvaltıda Maydanoz ,dereotu ,roka domates salatalık  yedim, beyaz ekmeği hayatımdan çıkardım tam buğday ekmeği ,çavdar ekmeği yedim gün içinde ceviz badem fındık yedim,2 litre su içtim,et ve balığı ızgara yaparak yedim.

İrademe sahip çıktım çok yemek yemek istediğim zaman kiloların getirdiği zorlukları aklıma getirdim,sürekli kendimi motive ettim.

Yüksek kilolardayken çok katı bir diyetle başlamadım günde 1 ekmek yiyorsan ertesi gün yarım ekmek yedim gün geçtikçe  yediğim ekmeği dahada düşürdüm,uzun bir süre tartılmadım. Çünkü beni tartacak tartı yoktu.Her gün aldığım kalori oranını düşürdüm,ve zayıflamaya başlayınca dahada hırslandım.Asla pes etmedim .

Hiç bir zaman umudumu kesmedim azimle kilolarımdan kurtuldum.

Sponsorlu Bağlantılar200 Kilo Zayıflayan Mucize Adamın Sırrı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.