Karbonatla Kolay ve Çabuk Zayıflama

Hemen hemen herkesin ortak sorunu zayıflamak, fit olmak,sağlıklı ve güzel görünmek bunun içinde pek çok yönteme başvuran insanlar neredeyse her duyduklarunu yapar hale geldiler.Özellikle sanatcıların göz önünde olanların yaptığı diyetler ve sporlar yapılmakta sonuç genelde hüsran.

Son günlerde yeni bir zayıflama formülü Karbonatlı su 

Vücudun asit düzeyini azaltan karbonatlı su ile kilo verme:

1,5 litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat (Sodium bicarbonate) ilave edildikten sonra karbonat eriyinceye kadar karıştırılacak ve günlük olarak ortalama 4 litre kadar tüketilecek. Ama dilerseniz bu miktarı 3 litreyle de sınırlı tutabilirsiniz. Yemeklerle su içmeyeceksiniz  bunun yerine yemeklerden yarım saat öncesine kadar karbonatlı su içip yine yemeklerden bir saat sonrasında karbonatlı suyla zayıflama kürüne devam edilecek.

Sabahları aç karnına yarım litre karbonatlı su içerek güne başlayacağız ve 30 dakikak sonrasında kahvaltı edeceğiz.
Vücuttan ödem söktürmek ve şişkinliği atmak için de karbonatlı suyla zayıflama kürü işe yarıyor. Karbonatlı suyla zayıflayanlar ortalama olarak bir ayda 5-7 kilo zayıflamayı başardıklarını dile getiriyorlar.

Sponsorlu BağlantılarKarbonatla Kolay ve Çabuk Zayıflama yazısına ait etiketler : , ,
Karbonatla Kolay ve Çabuk Zayıflama yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.