Gülben Ergen Tarçın İle Nasıl Zayıfladı

Yazın bitmesi ile ünlü ve göz önünde olan sanatçılar kış sezonuna ekranların karşısına oldukça sağlıklı ve zayıflamış olarak döndüler bunlardan biride güzelliğine güzellik katan Gülben Ergen oldu…

Gülben Ergen zaman geçtikçe güzelliğine güzellik katan ender sanatçılardan birisi özellikle anne olduktan sonra dahada güzelleşti.Her gün ekranlardan hayranlarıyla buluşan güzel sanatçı yazdan çıkıp kış sezonuna çok zayıflamış olarak başladı üstelikte sadece  çubuk tarçın sayesinde 15 günde 5 kilo verdiği idia ediliyor..

 Çubuk Tarçının sırrı

Çubuk tarçın, su ve karanfili kaynatarak günde 3 kez içen Gülben Ergen, bu sayede istediği görüntüye kavuştu. Demet Akalın de ‘tarçın diyeti’ sayesinde fazla kilolarından kurtularak 5 kilo vermişti.

Sponsorlu BağlantılarGülben Ergen Tarçın İle Nasıl Zayıfladı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.