3 Kasım Güneş tutulmasından Hangi Burçlar Etkilecek

3 kasım güneş tutulmasıŞenay Yangel Katıldığı Melek Baykal’ın  sabah programında 3 kasımda gerçekleşecek Güneş tutulmasından  Burçların nasıl etkileneceklerini Aşk ,Sağlık,Para,iş  konusunda neler yaşayacaklarını açıkladı…

Güneş: tutulması sırasında özellikle Akrep, Boğa, Aslan, Kova ve yükselenleri etkilenecek. Hayatınızda, kendiniz ve görünüşünüzde radikal değişimlere hazır olun. Bir Akrep burcu olan Türkiye’de de altı ay içinde önemli değişimler söz konusu.

Akrep:  Yepyeni bir dönem sizleri bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir geçmişten bugüne uzanan aşkınızla yaşamınızı birleştirebilirsiniz. Bunun için mücadele etmeli sorumluluk alarak cesur bir şekilde hareket etmelisiniz. Bu dönemde haksız eleştirilerin hedefi de olabilirsiniz öfkenizin cesaretinizi gölgeleyerek daha sonra pişmanlık duyacağınız davranışlar içine girmenize sebep olmasına izin vermemelisiniz. Tüm ağırlıklarınızdan hürriyetinize kavuştuğunuzun bilincinde olmalısınız. İş hayatınızda ise size değer veren insanların destek ve görüşlerini önemsemeli ve yaşadığınız onca sıkıntının ardından enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koymalı ve çok çalışmaktan korkmamalısınız.

Ekim şanslı günleriniz: 7 12 15 16 19 23 25 26

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 11 13 17 24 27

Aslan: Bu dönemde başkalarının ne dediğinden ziyade ben ne istiyorum sorusunu kendinize sormalı buna vereceğiniz cevaba göre rotanızı belirlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Aslan’lar eş ya da sevgilinizin üzerinde hakimiyet kurma isteğinizin sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Aksi halde zorlayıcı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Kontrollü davranmalı aşkınızı karakterinizin baskın yönlerine kurban etmemelisiniz. Bekar Aslanlar ise oldukça seçici ve geçmiş deneyimlerin olgunluğu ile sağlıklı beraberlikler içinde olmayı tercih edeceksiniz..

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 22 23 25 26 28 31

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 10 11 13 17 24 27 29

Balık: Yıllardır savunduğunuz bir çok düşünceden uzaklaşabilir yeni düşüncelerle zihninizi bulandıran tüm sistemleri arkanızda bırakarak tepeden tırnağa yenilenebilirsiniz. Sezgileriniz öylesine yoğun ve yol gösterici olacaktır ki sizler için yaşanacak bir çok olay öncesi rüya ve hisleriniz sayesinde uyarılacaksınız adeta.  İş hayatınızda ise cesur olmalı tercihlerinizi finansal olarak kazançlı çıkacağınız girişimler için değerlendirmeli hatır gönül ilişkisi içinde profesyonellikten uzak duygusal yaklaşımlarda bulunmadan hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili seyahatler kazancınızı belli bir şekilde artıracak yeni bağlantılar kurarak uzun vadeli çalışmalarınıza katkıda bulunacaktır. Özel yaşamınızda ise aile bireylerinden göreceğiniz destek ve katkı şartlarınızı yükseltmenize yardımcı olacaktır. Evlilik hayatınızda ise eşinizle birlikte hareket edip ortak değerler üzerinde birleşmek her iki taraf içinde olumlu etkileri beraberinde getire

Ekim şanslı günleriniz: 3 7 12 15 16 23 25 26

Dikkat etmeniz gereken günleriniz:4 8 10 11 17 19 24 27

Başak: Yılın 2nci yarısı kazanmaya başlamış olmanın hevesi yeni ve daha once denemediğiniz arayışlar içine girmenize neden olabilir. Dikkatli olun bir anda büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönemde mide ve bağırsaklarla ilgili ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Öncelik sıranızın değişmeye başlaması ile kendinize daha adil davranmayı öğreneceksiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde farklılıklar ortaya çıkabilir yakın olduğunuz eş dost arkadaşlarınızla daha mesafeli olabilir bazı arkadaşlıklarınızı ise tamamen sonlandırabilirsiniz. Kardeşler kuzenler aile bireyleri ile de ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İş hayatınızda ise kendi gerçeğinizi isteklerinizi düşüncelerinizi ortaya koymalı yüzünüze kapanan kapıları bilginiz ve tecrübenize güvenerek tek tek aralama zamanı. Yapabileceklerinizin farkına varmalı ve tereddüt etmeden korkularınızdan sıyrılarak hareket etmelisiniz. Hedefiniz uzun vadede kalıcı bir başarı elde etmek olmalı finansal olarak güçlenirken risk içeren kısa vadede büyük kazançlar elde etme hevesinizde yükselecek. Bu hevesinizden uzaklaşmalı ve planlı davranmayı elden bırakmamalısınız.

Ekim şanslı günleriniz: 3 6 7 12 15 16 20 25 26

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 8 10 11 14 17 19 24

Boğa:  Mayıs ve kasım ayında hem iş hemde özel yaşamınızda hesapta olmayan problemler yaşanabilir. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konuları önemsemelisiniz.Önemli kararlarınızı bu aylarda almamalı girişimlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamında problemler yaşayan Boğalar çok önemli bilgiler öğrenebilir ve ilişkinizin seyrini bu bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Yaşamdan kazandığınız tecrübeleri yaşamınızda uygulama yılı 2013 sizler için. Bu sene bilgiye olan merakınızı giderebileceğiniz bir çok imkanla karşılaşacaksınız. İş ve eğitim hayatınızda hızlı ve önemli gelişmeler söz konusu. Kariyer ve özel yaşamınızda köklü değişimlerin yaşanacağı bir yıl karşılıyor sizleri.

Ekim şanslı günleriniz: 3 6 7 12 15 16 20 25 26

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 8 10 11 14 17 19 24

İkizler :. Bu dönemde sağlığınız 1nci önceliğiniz olmalı. Özel yaşamınızda ise bitiş ve başlangıçlar hızlı gelişmeler bu yıl yaşayacaklarınız arasında. Sizi yoran enerjilere karşı mücadele verecek ve sonunda kazanan taraf siz olacaksınız. Yine bu dönemde, Özel yaşamınızda ise uzun yıllara dayanan bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz birlikteliğinizi çıkmaza sokacak bir tutum sergilemekten kaçınmalı toleranslı davranarak çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bekar İkizler ise birden fazla insana duyduğunuz ilgi ve hayranlığın ne boyutta olduğunu netleştirmeli ve seçiminizi bu doğrultuda yaparak hareket etmelisiniz.

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 16 23 28 31

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 8 11 17 19 24 29

Koç: Önünüzde ki 2 yıl boyunca finansal planınızı dikkatle yapmalısınız. Bunu yaptığınızda olası bir çok durumun önüne geçersiniz. Hazirana kadar oldukça disiplinli çalışmalısınız. Son derece yoğun bir tempo karşılıyor sizleri. Hazirandan itibarende aile yaşamınız ön plana çıkıyor.  Yakınlarınızın sağlık problemleri ile ilgilenebilir onlarla işbirliği içinde olmanın bir çok avantajını yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise başkalarına gore bencil fakat kendi duygularınıza adil davranacağınız bir yıl karşılıyor sizleri.

Ekim şanslı günleriniz: 5 9 12 14 16 22 23 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 11 13 17 21 24 27 31

Kova:İş ve aile yaşamınızda ki dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz bıçak sırtı bir sürecin içinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sorumluluklarınızı kabullenmeli eleştiri ve uyarıları yapıcı yönde değerlendirmelisiniz. Bunu yapmayı başardığınızda şartlar sizin için çok daha iyi hale gelecek çevrenizde ki insanlarında desteğini almayı başaracaksınızdır. Yine bu dönemde bilmediğiniz farklı sektörlere yönelmemeli bildiğiniz işi en iyi şekilde yapmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda ise beklentilerinizi çok yüksek tutmanız hayal kırıkları yaşamanıza sebep olabilir. Ayaklarınız yere basmalı…Nisan ve Mayıs ayında ki gezegensel etkilerden sonra Mesleki konularda yılın 2nci yarısından itibaren oldukça yükselecek bulunduğunuz konumun vazgeçilmezi olabileceksiniz. Olabildiğince cesur ve ön planda olun sahne sizin.

Oğlak: Geçmişte yaşadığınız nahoş olaylardan olabildiğince uzak durmalı her duyduğunuza inanarak hareket etmemelisiniz. Bastırdığınız hatta yok saydığınız sezgilerinize güvenmeyi öğrenmeli duygularınızı özgür bırakmalısınız. Ruhsal gelişiminize önem vermeli ve ruhunuzun gizemli kapılarını aralayarak kendinizle yüzleşmelisiniz. İş hayatınızda iş birlikleri size fayda sağlayacak şartlarınızı iyileştirerek başarılı olmanıza katkıda bulunacaktır. Bu süreçte ben demek yerine biz demeyi tercih etmeli ve enerjinizi yapıcı yönde kullanmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize kuşkucu tavırlar sergilememeli uzun yıllar önce deneyimlediğiniz olumsuz olayların sorumlusu oymuşçasına suçlamalarda bulunarak ona ve kendinize acı çektirecek davranışlar içinde olmamalısınız.

Ekim şanslı günleriniz: 2 3 6 7 12 15 16 23 25

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 10 11 13 17 19 24

Terazi : . Yılın 2nci yarısı Sorunlu beraberlikleriniz sonlanacak iş ve özel yaşamınızda. 2013 sizler için arınma ve yeniden toparlanma zamanı. Yine bu dönemde Özel yaşamınızda eş çocuklar ve sevgili ile iletişimde yaşayacağınız zorluklar söz konusu olabilir. Fikir ayrılıkları birbirinizi kırmanıza sebep olabilir. Otoritenizi koruyun fakat gurur kırıcı kelimeler kullanmamaya özen gösterin. Bunu yaptığınız anda aynı fikirde birleşmeseniz de birbirinizi incitmiş olmazsınız. İş hayatınızda ise gerçekliği olmayan konuşmalar duyabilir paniğe kapılarak yanlış değerlendirmelerle kendi kendinize sorunlar çıkarabilirsiniz. Problem etmeyin yükseliyorsunuz ve birileri bundan rahatsızlık duyuyor… Siz yolunuza bakın… Unutmayın Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz… Bekar Teraziler ruh eşinizi bulabilir ve bu dönemde evliliğe ilk adımı atabilirsiniz.

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 15 22 23 25 26 28 31

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 8 11 13 17 19 20 24 27 29

Yay: Köklü bir değişimle yaşam rotanızın seyri egodan uzaklaşabilmenin hafifliği ile farklı bir boyut kazanacağı deneyimler yaşayacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda aşırı uçlarda olmamalı ve var olan şartlarınızı zorlayacak davranışlar içinde olmamalısınız.  Hayatın size sunduklarını şükür ve tevazu içinde değerlendirmeye çalışmak ilerleyen zaman içinde kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde karşılaştığınız zorlukları kendi içinizde çözmeye çalışmalı iç sesinizin size verdiği mesajları önemseyerek hareket etmelisiniz duygusal arayışlarınız yanlış insanlarla birlikte hareket ederek onlardan zarar görmenize iyi niyetinizin maddi manevi sömürülmesine neden olabilir.

Ekim şanslı günleriniz: 5 7 9 12 16 23 25 26 28 31

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 2 4 6 11 17 19 21 24 27

Yengeç: Bu güneş tutulması hak ettiklerinizi alma zamanınızın geldiğini göstermekte. İlişkilerinizde özellikle huzursuz bir durum varsa yeni bir yöne doğru yönelme zamanı geldi. Kendinize olan güveninizin çok yüksek olduğu bir yıldasınız. Gerçekçi olmanız sizi her alanda daha cesur kılacak ve yapabildiğinizin en iyisini yapmanızı sağlayacak.  Ektiğinizi biçeceğiniz geçmişle yüzleşerek yaptığınız olumlu ve olumsuz davranışların karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. İş hayatınızda ise yeteneklerinizin hakkını verme zamanı bugüne kadar tecrübe ettiğiniz deneyimleri ustaca ortaya koymalısınız. Kararsızlıklara yer bırakmadan… İş hayatınızda farklı bir yola girebilir meslek değişimi yaşayabilirsiniz.

Ekim şanslı günleriniz: 2 3 6 7 15 16 20 25

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 1 4 8 11 14 17 21 24

kaynak: şenay yangel

Sponsorlu Bağlantılar3 Kasım Güneş tutulmasından Hangi Burçlar Etkilecek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.