Union J’yi grubu Hakkında Bilmedikleriniz

 Özellikle genç  kızların son günlerdeki yeni gözde grubu olan Union J grubu hakkında bilmedikleriniz ve grup üyelerinin hayat hikayelerini öğrenmek isterseniz yazının devamında tüm istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz

X.Faktör yarışmasının 9.sezonunda birinci olan grup,dört yakışıklı’dan oluşuyor.İlk olarak yarışmaya Trible j,grup olarak,George Shelley ise solo olarak katıldı.Trible J ilk turu geçerken,diğer turda elendi.Juri üyeleri George Shelley’in solo olarak değilde grup içerisinde devam etmesini istediler. George Shelley’in  Triple J grubuna katılmasıyla,yeni bir şans doğdu ve grubun adı Union J olarak değiştirildi.

Grup üyelerinin oldukça yakışıklı olmalarının yanı sıra birde sesleri güzel olunca kısa sürede bütün dünyanın gözdesi olmayı başardılar

Josh Cuthbert

josh-cuthbert
28 Temmuz 1992 İngiltere’nin Berkshire şehrinde doğan Josh Union J grubunun üyesi olmadan önce yüksek seviyede futbol oynadı. Profesyonel İngiliz Futbol Klübü West Ham United F.C. ‘den teklif geldi ama bir olay sonucu parmağının yarısını kaybedince geri çekilmek zorunda kaldı.

 

 

 

Jaymi- Hensley

24 Şubat 1990 yılında Londra’nın Luton şehrinde dünyaya gelen Jaymi’nin tam adı James William Hensey’dir.Yarışmaya katılmadan önce hem dans öğretmenliği yapıyor hemde part time olarak çalışıyordu.Genç kızlar biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız çünkü Jaymi, Olly Marmon ile nişanlı ve onunla evlenmek istiyormuş..

 

 

Jamie Paul Hamblett

Jamie  Paul Hamblett
25 Mayıs 1998 yılında İngiltere’nin Suffolk’un Newmarket kasabasında doğdu.Yarışmaya katılmadan önce at çiftliğinde çalışan Jamie 15 yaşında jokey oldu.

Union J grubuna katılmadan önce profesyonel bir jokey olarak 240′ın üzerinde yarışmaya katıldı ve bunların 24′ünü kazandı. Part-time modellik ve oyunculuk yaptı.14 yaşında Chitty Chitty Bang Bang isimli filmde oynadı.

 

 

son olarak’da solo performansıyla tek başına beğeni kazanan George Shelley’i tanıyalım..

Union J grubunun en küçük solisti olan George Shelley tam 20 yaşında.

27 Temmuz 1993 yılında İngiltere’nin Clevedon şehrinde dünyaya geldi.Yarışmaya katılmadan eönce bir kafe’de part time çalışan George,gitar çalmayı 13 yaşında kendi kendine öğrenmiş..

Sponsorlu BağlantılarUnion J’yi grubu Hakkında Bilmedikleriniz yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • GİZEM KILIÇ demiş ki:

    Çok seviyorum bu grubu beautiful life çok güzeller süperler 4 grubu çok seviyorum..

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.