Şems Aslan Zayıflama şurubu

Melek Baykal’ın sunduğu gündüz kuşağı programına katılan Şems  Aslan kavunun faydalarından bahsetti.Özellikle tam mevsimde tüketilen kavunun kadınlar için çok faydalı olduğunu söyledi.Ancak doğum yapmış  emziren bayanların fazla tüketmemesi gerektiğini çünkü gaz yapıp bebeği rahatsız edeceğini anlattı.

Kavunun kendisinin faydasının yanında çekirdeyininde özellikle zayıflamak isteyen bayanlar için çok etkili olduğunu açıkladı ve kavun çekirdeğinden zayıflama şurubu tarifi verdi

Kavunun içini iyice temizleyin çekirdeklerini yıkayın güneş görmeyen bir yerde kurutun.

Zayıflatan şurup: Çekirdekleri un haline getirin. 1 çay kaşığı kavun çekirdeği unu, yarım bardak su koyup yarım saat kadar bekletin ve iyice sıkın çıkan suyumuzu sabah akşam 2 yemek k. için.

Çıkan posaları atmayın dişleri fırçalayın bu posa sayesinde ağız kokularından, ağız yaraları için ve diş eti kanamalarından kısa bir süre içinde sağlıklı bir şekilde kurtulacaksınız.Ayrıca peeling olarakda kullanırsak cildimizin çok güzel olduğunu göreceksiniz.

 

Sponsorlu BağlantılarŞems Aslan Zayıflama şurubu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.