Meryem Uzerli Türkiye’ye Dönecek mi?

Ekranların en önemli dizisi olan Muhteşem Yüzyıl zor günler geçiriyor.Dizinin ana karakteri Hürrem Sultanı canlandıran  güzel oyuncu Meryem Uzerli geçtiğimiz günlerde Almanya’ya giderek bir klinikten tükenmişlik sendromu nedeniyle rapor alarak Türkiye’ye gönderdi.

Günlerdir Tükenmişlik sendromu nedir? nasıl ortaya çıkar? nasıl tedavi edilir? gibi soruların yanı sıra Meryem Uzerli dönecek mi dönmezse Hürrem kim olacak gibi bir çok soru gündemi meşgul ediyor…

Muhteşem Yüzyıl  iki bölüm sonra sezon finaline girecek,Meryem henüz bir açıklama yapmadığı ve kendisinden bir haber alınamadığı için  gelecek sezonda dizide yer alacak mı yoksa yeni Hürrem Vahide Gördüm mü olacak bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Sponsorlu BağlantılarMeryem Uzerli Türkiye’ye Dönecek mi? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.