Hilmi Cem Kimdir?

Hilmi Cem İntepe  Adını star Tv’de yayınlanan yetenek sizsiniz türkiye  adlı yarışmasında yakışıklılığıyla ve muhteşem dansıyla özellikle Hülya Avşar’ın  dikkatini çekmeyi başardı. Daha sonra Acun Ilıcalı ,yarışmada derece alamayan Hilmi Cem’i 2013 Survivor yarışmasına yarışmacı olarak çağardı .Yakışıklılığı sayesinde dikkatleri üzerine çeken Hilmi survivorda oldukça iddalı görünüyor…

Hilmi Cem Kimdir?
Hilmi Cem İntepe 1985 İstanbul doğumludur. Küçük yaşlardan beri dans eden Hilmi Cem İntepe  şuanda Muğla’da yaşıyor ,Muğla’da küçük bir dans okulu olan yakışıklı yarışmacının Düzgün fiziği ve dansta harikalar yartması Yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında dikkat çekmesini sağlamıştı ,ama dereceye girmeye ne yazık ki yetmedi .Bakalım survivor’da başarılı olabilecek mi?Yarışmacının survivor  için sloganı“Kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım”.

Sponsorlu BağlantılarHilmi Cem Kimdir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Comments »

  • AYSEL demiş ki:

    Çok yakışıklı ve çok yetenekli.Başarılar dilerim.)))

  • Size ne demiş ki:

    İyi oynuyor

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.