Mihrimah Sultan ”Pelin Karahan ”Olacak

Pelin Karahan Muhteşem yüzyıl kadrosuna dahil oldu .Güzel oyuncu Pelin Karahan en son Kavak yelleri dizisinde Doktor Aslıyı canlandırmıştı.Mavi gözlü güzel oyuncu güzel gözleri sayesinde Hürrem sultanın kızı Mihrimah sultannı canlandırmaya başlıyacak.

Pelin Karahan kimdir?

6 Ekim1984 doğumlu güzel oyuncunun eğitim geçmişide oldukça iyi

Pelin Karahan İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun ,bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’nden başarıyla mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu. Pelin Karahan, İstanbul’a çalışmak için  Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Bu reklamların devamıda geldi. Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün ve Carrefour reklam filmlerinde de oynadı. Son olarak Kit Kat reklamı filmi çekti…

Sponsorlu BağlantılarMihrimah Sultan ”Pelin Karahan ”Olacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.