Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Ayrılanlar

Öyle Bir Geçer Zaman ki Adlı dizi iki sezondur KanalD ekranın en sevilen dizilerinde biri olarak adından çok söz ettirdi.

Yeni sezonda ise birçok oyuncusu diziden ayrıldı.En çok konuşulan isim ise Ali rolüyle kötü baba  ve eş olarak izleyicilerin karşısına çıkan Erkan Petekkaya oldu.Bilindiği gibi sezon finalinde Ali kaptan denizin ortasında koybolarak diziye veda etmişti.Ayin isekarakterini canlandıran Ferah  Zeynep ise doğum sahnesi ile sevenlerine veda etti.Nihal karakteri ise Almanyaya giderek diziden ayrıldı.Son İsim ise pek çok kişinin gönlünü fetteden küçük oyuncu osman oldu.Osman diziden zamn geçtiği ve büyüdüğü için çıktı.Bakalım sevilen baş rol oyuncularının diziden ayrılması dizinin reyting kaybetmesine neden olacak mı?

Sponsorlu BağlantılarÖyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Ayrılanlar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.