Emir’in Adını Feriha Koydum Dizisindeki Yeni Aşkı

Adını Feriha Koydum Dizisi sezon finaline Feriha’nın vurulmasıyla girmişti .Bu sahne pek çok kişinin Feriha Ölürse dizi nasıl olur,Dizinin adı bile Feriha ile ilgili dizinin adıda değişecekmi,yeni Feriha diziye giercekmi gibi biçok soruya cavap aramaya başladı.Herkesin merakları sonunda bitti çünkü dizinin yeni Feriha’sı bulundu.

Emir Adını Feriha Koydum dizisinde tekrar aşık olacak kime mi?Yeni sezonda diziye girecek olan Beril Kayar ‘a
Model ve oyuncu Beril Kayar (24) yaşında, Bir süredir oyunculuk eğitimi alan  genç model, ekranlara ‘Acayip Hikayeler ‘de canlandırdığı Rakkase rolü ile merhaba demişti.
İlk oyunculuk deneyimi ile büyük beğeni toplayan Kayar daha önce verdiği bir röportajda “Yavaş yavaş, içime sinen işlerle ilgili olarak görüşmelerimi sürdürüyorum. Şu anda huzur anlamında tam da istediğim noktadayım; dolayısıyla ekrana veya beyazperdeye atacağım adımın bilinçli olacağından şüphem yok” diye konuşmuştu. Beril Kayar, yeni dizisinde Emir karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ‘un aşk yaşayacağı polisi canlandıracak.

Sponsorlu BağlantılarEmir’in Adını Feriha Koydum Dizisindeki Yeni Aşkı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • evrim ulusoy demiş ki:

    emir keşke zeynep çamcıya aşık olsaydı daha güzel olurdu ve zeynep çamcı daha güzel birbirlerine de yakışırlardı.beril kayar a aşık olmasaydı film daha güzel olabilirdi.değiştirebilirmisiniz emir zeynep çamcı ya aşık olsun bence herkes emir zeynep çamcıya aşık olsun istiyordur.bizim aile emir zeynepe çamcıya aşık olmasını istiyor.lütfen emir zeynepe aşık olsun lütfen

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.