Ebru Akel Evlendi ”Gelinliği ve Ayakabıları Dikkat Çekti”

Güzel oyuncu ve sunucu Ebru Akel  30 Ağustos Perşembe akşamı Les Ottomans Hotel’de gerçekleşen düğünle iş adamı Özer Sancak’la dünya evine girdi.

Oyuncu ve sunucu Ebru Akel yaklaşık bir senedir birlikte olduğu işadamı Ethem Sancak’ın oğlu Özer Sancak ile Kuruçeşme’deki Les Ottomans Hotel’de dünya evine girdi.

Ebru Akel’in geliniği ve  ayakabıları özel tasarım, üstelik herşey düşünülmüş ayakabıların  altına düğün tarihi ve 1 den 10 kadar rakamlar yazılmış karşılarına evlenmek isteyenlerin isimleri yazılsın diye çok sık bir tasarım.Bu ayakabıları gören yeni evlecek genç kızlar bu ayakabıdan almak siteyecekler

Ebru Akel’in gelinliğini iseablası Deniz, kardeşi Şeniz Akel ve yakın arkadaşı modacı Tuvana Buyükçınar birlikte tasarladı. Ünlü sunucu ve oyuncunun bu özel gün için seçtiği gelinlik ve ayakkabıları hemen herkes tarafından oldukça beğenilirken, düğünün gerçekleştirildiği otelde  Basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun güvenlik önlemleri alındığı görüldü.

 

Sponsorlu BağlantılarEbru Akel Evlendi ”Gelinliği ve Ayakabıları Dikkat Çekti” yazısına ait etiketler : , , ,
Ebru Akel Evlendi ”Gelinliği ve Ayakabıları Dikkat Çekti” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.