Yalan Dünya Dizisindeki”Orçun”Kimdir

Kanal D ekranında yayaınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi ile seyredilen ”Yalan Dünya”adlı dizide çok büyük bir oyuncu kadrosu bulunmakta ,bir birinden yetenekli oyuncuların bulunduğu dizide pek çok karakter ilgi odağı olmayı başardı onlardan biride Orçun Karakterini canlandıran ”Bartu  Küçükçağlayan”oldu

Orçun karakterini canlandıran Bartu Küçükçağlayan Biyoğrafisi:
1983 Eskişehir doğudu.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı,okulunu devamederken  bir çok tiyatro ve televizyon dizisinde rol aldı.

Rol aldığı Dizileri:

Haziran Gecesi (2004)

Binbir Gece (2006)

Çapkın (2005)
2010 yılında yönetmen Seren Yüce’nin Çoğunluk filmindeki rolüyle 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ilebirlikte yurtiçi ve yurtdışındabir çok ödüle layık görülen Küçükçağlayan, yine 2010’da Yavuz Turgul’un Av Mevsimi filminde Kamuran karakterini canlandırmıştı.
Tiyatro Oyunları :2003 Inishmore’lu Yüzbaşı – Kent Oyuncuları

2005 Kumarbazın Seçimi – Kent Oyuncuları

2007 Şeylerin Şekli – Akbank Yeni Kuşak Tiyatro

2008 Bayrak – Tiyatro Krek

2009 Bomba-Tiyatro Krek

2009 Ben Patronum – Akbank Yeni Kuşak Tiyatro

2010-2011 Hoop Gitti Kafa – Tiyatro Krek 2012

2011 Güzel Şeyler Bizim Tarafta, Bayrak – Tiyatro Krek

 

 

 

 

Sponsorlu BağlantılarYalan Dünya Dizisindeki”Orçun”Kimdir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.