İbrahim Tatlıses Kiminle Evlendi

İbrahim Tatlıses  şok bir düğünle evlendi. Tatlıses silahlı saldırıya uğradığı zaman 12 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldıza ‘bana birşey olursa kimse ile evlenme ‘dedi.Ve daha sonra Ayşgül ile evlendi…

İbrahim Tatlıses(59) tedavi gördüğü Darülşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü türkücü 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayşegül Yıldız’la(30) hayatını birleştirdi. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. İlk kez evlenen Ayşegül Yıldız gelinlik tarzı beyaz bir elbise giyerken Tatlıses de takım elbise tercih etti. Hazırlıkları büyük bir gizlilik içersinde tamamlanan nikaha çiftin ailesinden ve dostlarından birkaç kişi davet edildi.

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Tatlıses Kiminle Evlendi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • bahatin ramadanovski demiş ki:

    selam ben makedonijadan bahatin . uradunis silali saldirisina baya uzulistim ama bugununize baya mutlu iym . mutlulu hakeden varsa oda sis sinis .cunku baya yoruldunus . artik beras kendinize zaman ajrin .mutluluklar dilarim .

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.