Şenay Yangel Haziran Ayı Kuantum Burç Cümleleri

2Haziran 2011 perşembe günü Ebru Şallı’nın sunduğu Ebruli programına konuk olan Astrolok Şenay Yangel Haziran ayı kuantum cümlelerini söyledi…Burçlara göre haziran ayı kuantum cümlelerini yüksek bir enerjisiyle her gün tekrarlarsanız hayat size güzel şeyler getirir.

Haziran ayı burçlara göre kuantum cümleleri

Koç:Her davranışımın her düşüncemin sonuçlarından sorumluyum,sorumluluklarım beni geliştirir ve olgunlaştırır,beni büyütür ve geliştirir.

Boğa:Geçmiş zamanlarımda deneyimlediğim beni üzen olayları genel hayatıma yansıtmayı bırakıyorum,biliyorum ki yeteneklerimi geliştirdikce kullandıkça tüm kapılar bana acılır.Kendimi ruhumun derin bilgeliğine bırakıyorum.

İkizler:Hatalarım benim deneyim zenginliğimdir,öğreniyor ve gelişiyorum ,yeteneklerimi , kendimi seviyorum ve zekama güveniyorum.

Yengeçler:Ben işimi bütün kalbimle ,ruhumla aklımla yapıyorum ve ,bol para kazanıyorum hayatımın her anında bolluk ve bereket benimle birlikte.

Aslanlar.  Geçmiş deneyimlerim özünü ve bilginliğini alıyorum,  neatif  kararlarımı engel ve korkularımı bırakıyorum bunun için bilinç altıma izin veriyorum.

Başak:Hayatı bütün bereketi bolluğu  ve güzelliğiyle kabul ediyorum,zamanı severek ve istediğim biçimde kullanıyorum,onun içinde saklı gücü açığa çıkarıyorum.

Terazi:Tüm yetenek ve becerilerimi kabul ediyor ve kullanıyorum.Yeteneklerim benim hazinemdir,onları geliştirip kullanmak bana fırsatları getirir.Güçlü sağlıklı ve başarıl olamayı seçiyorum.

Akrepler:Hayatın bana öğreteceklerine hazırım,düşüp kalkmaya ağlayıp, gülmeye karışıp durulmaya, hazırım bu benim ruhsal gelişimimin temel  parçasıdır ben bu sayeda ruhsal enerjimi büyütür.

Yay:Gerçeği görmeyi seçiyorum,bütün netliğiyle ozaman güçlü  sağlıklı ve özgür olurum,görmediğim göremediğim konu ve deneyimlerim için ettiğim bütün negatifleri bırakıyorum.

oğlak:Çevrem tarafimdan bilerek yada bilmeyerek alt ve üst bilinçimde oluşturulmuş tüm negatif  kodlamaları düşünce kalıplarını evrene iade ediyorum yerlerine  bütün olamak bilinçini sevgiyle birlikte yerleştiriyorum.

Kova: Zamanın akışı beni kendi gerçeğime  içsel sesimin rehperliğime ulaştırır kendi benliğimi keşfederim yeteneklerimin bilinçindeyim,ruhsal denginliğimi yeteneklerime güveniyorum.

Balık:Bu gün ve her gün  ruh ve beden sağlığımdan durmadan  daha iyiye gidiyor,bu gün kendimi sevgiyle  ifade etmeyi seçiyorum evrenin sonsuz bolluk ve bereketi   içindeyim ben kendimi tam olduğum gibi seviyor ve kapul ediyorum .

Sponsorlu BağlantılarŞenay Yangel Haziran Ayı Kuantum Burç Cümleleri yazısına ait etiketler : , , ,
Şenay Yangel Haziran Ayı Kuantum Burç Cümleleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.