Usama Bin Ladin’nin Ceset Resimleri

Usama Bin Ladin öldü.Haberin kesin olduğunu yapılan dna testi sonuçunda belli oldu…
ABD Başkanı Barack Obama, terörist Üsame Bin Ladin’in Pakistan’da düzenlenen bir operasyonda ölü olarak ele geçirildiğini duyurdu. Obama, ‘adalet yerini buldu’ şeklinde konuştu. Beyaz Saray önüne toplanan yüzlerce ABD vatandaşı sevinç gösterileri yaptı.

Amerikan Başkanı Usame bin Ladin’in öldürüldüğünü açıkladığı Beyaz Saray’ın önünde binlerce Amerikalı sevinç gösterisi yapıyor.

Beyaz Saray önünde toplanan ve ”USA, USA” diye bağıran göstericilerin bazıları Amerikan bayrakları salladı.

Öte yandan ayrıntılara göre, 19 yaşındaki John Kelly adlı bir öğrenci, ”Hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Bu o kadar uzun zamandır beklediğimiz bir şeydi ki” dedi. Jon Garcia isimli bir başka öğrenci de, ”Adaletin yerini geldiğini düşünüyorum. 11 Eylül kurbanlarının aileleri için adalet yerini buldu. Bu Afganistan’daki görevimize bir anlam verdi” diye konuştu.

Sponsorlu BağlantılarUsama Bin Ladin’nin Ceset Resimleri yazısına ait etiketler : , , ,
Usama Bin Ladin’nin Ceset Resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.