Ece Erken Davut Güloğlun’dan Tokat Yedi mi?

Kanaltürk ekranında her sabah birlikte program yapan “Ece Erken “ve “Davut Güloğlu” Aşk Yaşamaya başladılar ,fakat bu aşkı her seferinde yalanadılar…

Ama sonunda Davut Güloğlunun telefonunda Ecem Aşkım yazısını gazateciler resimledi…

  Ece Erken ve Davut Güloğlu birlikte eğlenmek için bir eğlence mekanına gittiler,Eğlenceli başlayan gecede Ece Erken’le tartışan Davut Güloğlu, sinirlenerek mekanı terk etti. Arnavutköy’de trafik kontrolüne takılan şarkıcı  130 promil alkollü çıkınca ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu. Arabasını kullanmasına izin verilmeyen Güloğlu, Ece Erken’i arayarak yanına gelmesini istedi. Tam bu sırada Gazeteciler Davut Güloğlu’nun telefonunda Ecem Aşkım yazısını fotorafladılar.

Ece Erken’e  Davut Tokat Attı mı?
Ancak Ece gelmeyince polisler şarkıcıyı karakola götürdü. Daha sonra karakola gelmek zorunda kalan Erken, şarkıcıyla birlikte taksiye binerek evlerine döndü. Karakolda başlayan hararetli tartışma takside de devam edince Güloğlu, ünlü sunucuya tokat attı. Gece Ece Erken’in Fulya’daki evinde son buldu.

 Trafik kontrolünde 135 promil alkollü çıkınca şaşıran Davut Güloğlu, “O kadar içmemiştim” dedi. Şarkıcının ehliyetine 6 ay el konuldu.

Güloğlu’nun arkadaşım dediği Ece Erken’i telefon rehberine “Ecem Aşkım” diye kaydettiği ortaya çıktı.

 Olaylı gecenin finalinde son durak Ece Erken’in evi oldu. Erken’in takside sürekli ağladığı görüldü.

Sponsorlu BağlantılarEce Erken Davut Güloğlun’dan Tokat Yedi mi? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • mehmet arslan demiş ki:

    eline sqağlık davut güloğlu hakkını vermişsin

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.