Burak Özçivit Röportajı

Burak Özçivit 23 Aralık 1984 yılında istanbulda doğdu,2005 Best model of world ikincisi oldu.Burak Özçivit 1.87 boyunda, 40-50 beden,göğüs ebatı 102, beli80,baseni 94 cm 44 numara ayakkabı giyiyor.

 Burak Özçivit Röportajı

 2005 Best Model of the World” yarışmasında 2’nci oldunuz. Modellikle başladınız ama artık oyunculuk yapıyorsunuz. Neden?

– 5 yıldır bunun için çabalıyordum. “Best Model”a katılmadan önce mankenlik yapıyordum. 2002 yılında yine “Best Model” yarışmasına girdim. Onda “Gelecek Vaat Eden Model” seçildim. Çünkü daha 17 yaşındaydım ve bir erkek için çok erken bir yaş bu.

Amaç tabii ki daha iyi yerlere gelmekti ama hedefim mankenlik değildi. Babam çok istediği için yarışmaya katıldım. Bu yarışma benim için sadece bir basamaktı. Oyunculuğa gelince…

Kendimde bu kadar oyunculuğun olacağını düşünmüyordum. Çünkü oyunculuk en başta rahatlık demek. Ne kadar rahat olursan arkası da o kadar geliyor. Biraz da çalışıyorsa, beyin ekliyorsun üstüne o kadar! Yarışmadan sonra çok çalıştım, çok çabaladım. Bir çok film şirketine gittim. Ama söylenen şey; “Tecrüben yok” oldu. Ama “Zoraki Koca”nın yapım şirketi bana çok güvendi. “Yeni bir yüz” diye şans tanıdılar.
Sizin bir klasik araba tutkunu olduğunuzu söyleyebilir miyiz?

Evet, çünkü onların bir ruhu olduğuna inanıyorum. Benim 72 Camaro’ya karşı bir tutkum vardı, onu da topladım zaten. Bir garajım var, bana kalan vakitlerimde orada stres atıyorum.
Çevrenizde, bu tutkunuzu paylaşabileceğiniz birileri var mı?
Kız arkadaşım (Survivor’dan Başak Özer) arabaları seviyor, bu benim için büyük bir artı. Çünkü bilirsiniz, genelde kızlar böyle şeylerle ilgilenmez pek.
SAÇMALAMAYA BAŞLAYINCA AŞIK OLDUĞUMU ANLARIM
“Küçük Sırlar”da diğer setlerden farklı olan şey nedir?
Birçok şey yaptıktan sonra bir araya gelmiş insanlarla olmaya kalkınca, herkesin ayrı ayrı egoları çıkabiliyor ortaya. “Küçük Sırlar” başlamadan önce tüm oyuncu arkadaşlarla oyunculuk eğitimi aldık. Oyuncu koçumuz Yıldırım Urağ, bana “Gel bakalım önce senin şu egonu bir yenelim” dedi. “Egom yok” dediğimde “Bak bunu söylerken bile egon var” dedi. Birkaç egzersiz yaptık, her şey değişti. Üç ay sonra herkes birbiriyle ilgili her şeyi biliyordu. Kimseden saklayacağın bir şeyin olmayınca, egon da yok oluyor.
Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?
Saçmaladığım zaman anlıyorum. Birileri bana bir şeyler anlatır ama ben duymam. Hayaller kuruyorumdur o anda. Şu anki ilişkimde de hâlâ süren bir ruh hali bu, çünkü ona aşığım.
Aşkı nasıl yaşarsınız?
Çok tutkulu yaşarım, çünkü nadir bulunan bir şey aşk. Etrafımdakilere rahatlıkla “Kusura bakmayın, bir süreliğine servis dışıyım” diyebilirim. Aşk güzel ama tabii o insanla anlaşabilmek en önemlisi. Kıskançlık en tahammül edemediğim şeydir. Benim işim gereği var olan ilgi belki bir kadın için kolay olmayabilir ama bu süreç yaşanırken onun anlayışlı olması çok önemli. Sevgilim bu anlamda çok anlayışlı.
Başak Özer’le tanışmadan önce “Survivor”ı izliyor muydunuz?
İki-üç defa denk gelmiştim, Başak’ı biliyordum oradan. Sadece bu kadar aç kaldıklarına, orada yaşananlara inanmıyordum başlarda. Ama hepsi doğruymuş. Sanırım yarışmadan önce sevgili olsaydık, “Survivor”a göndermezdim Başak’ı, kıyamazdım. (Gülüyor)

Sponsorlu BağlantılarBurak Özçivit Röportajı yazısına ait etiketler : , , ,
Burak Özçivit Röportajı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.