Survivor Didem Kimdir?

2 Nisan 2011 akşamı Show Tv ‘de başlayan Acun Ilıcalının Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarından  Gönüllüler grubundan olan  “Didem Kılıç “yarışmanın ilk günlerinden asabi tavırlarıyla şimşekleri üzerine çekmeyi başardı.Bir tane oğlu olan Didem çok acı çektiğini bu yüzdende yüzünün fazla gülmediğini Oğlunun Mersin’de yaşadığını kendisinin ise İstanbul’da yaşadığını   ve Oğlunu senede bir kere görebildiğini anlatan Didem göz yaşlarını tutamadı.

 Aslında Didem Kameralara pekte yabancı sayılmaz 2006 yılında  ”Oryantal star ”yarışmasına katılan Didem Kılıç oradada asık suratı yüzünden jüri üyesi Tanyeli’nin sık sık uyarılarına maruz kalıyordu.

Didem’de her seferinde kendini savunarak Herkes güler yüzlü olmaz,ben çok acı çektim bu yüzdende yüzüm gülmüyor ,ruhum ağlarken yüzüm gülmüyor diyerek ağlamaya başlamıştı.

Sponsorlu BağlantılarSurvivor Didem Kimdir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.