Prens William Ve Catherine Middleton’un Düğünü

Prens William İngiltere  tahtının ikinci varisidir.29 Nisan 2011  tarihinde Catherine Middleton ile Westminister Kilisesi’nde evlenecek.Klilise, aynı zamanda Prenses Diana’nın cenaze töreninin gerçekleştiği kilise olması açısından önem taşıyor.Catherine Middleton’un gelin saçını yapması için bir Türk kuaförün Fetiye’den getirlildiği söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında nişanlanan çiftin düğün törenine 1900 kişinin katılması, dünyada 2 milyara yakın insanın TV’lerden izlemesi bekleniyor. Yine İngiltere’nin başkenti Londra’da 29 Nisan’da sabah saatlerinde Westminster Katedrali’nde başlayacak tören için binlerce kişinin de bu bölge yakınlarındaki  sokakları doldurması bekleniyor. Düğün günü İngiltere’de resmi tatil ilan edildi.

Büyük kraliyet töreni  saat 12:00 ile  16:00 saatleri arasında NTV’den canlı yayınlanacak

Sponsorlu BağlantılarPrens William Ve Catherine Middleton’un Düğünü yazısına ait etiketler : , ,
Prens William Ve Catherine Middleton’un Düğünü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.