İbrahim Tatlıses’in Hastane’deki Röportajı

İbrahim Tatlıses silahlı saldırı sonuçunda Acı badem maslak hastanesinde yoğun bakım ünitesinde kalıyordu.İbrahim Tatlıses cuma günü yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak normal odaya alındı ve sağlık durumu hızla iyiye gittiği açıklandı.
İbrahim Tatlıses’in ameliyatını gerçekleştiren Beyin ve Sinir cerrahı Prof. Dr. İlhan Elmacı, Tatlıses’in kendi yemeğini yediğini, düzgün konuştuğunu ve sağ tarafını çok iyi şekilde kullandığını belirterek, ”Hafızasıyla ilgili bizim açımızdan herhangi bir sorun yoktur. Sol tarafındaki tam kuvvet kaybı, düzelme eğiliminde” dedi.
Tatlıses sevenleri için kısa bir röportaj verdi.
İbrahim Tatlıses kendinizi nasıl hissediyorsunuz sorusuna Süperim, süper diye cevap verdiği açıklandı.Tatlıses’in, sevenlerinin bilgi almak için hastane bahçesinde beklemelerinin ve telefon ve e-posta yoluyla sağlık durumunu sormaları hatırlatıldığında duygulandığı belirtildi.

Bunun üzerine Tatlıses’in ”Sevenlerimin duasını bekliyorum. Sevenlerime kalbi duygularımı gönderiyorum” dediği kaydedildi.

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Tatlıses’in Hastane’deki Röportajı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.