İbrahim Tatlıses’in ”Asistanı Buket Çakıcı’nın ilk Açıklamaları”

Sabah Gazetesi yazarı Savaş ay 16.03.2011 günü Buket Çakırla  annesi  aracılığı ile yaptığı röportaj

Maslak’ta Tatlıses’in yattığı hastanedeydim dün. Otomobiline yapılan silahlı saldırı sırasında İbrahim Tatlıses’le birlikte yaralanan asistanı Damla Buket Çakıcı olaydan sonra ilk kez annesi Güler Hanım aracılığıyla konuştu ve dehşet anını anlattı: “İlk kurşun bana değdi ve ‘yandım ah!’ diye bağırdım, İbrahim Bey bana ‘eğil’ dediği anda yüzünün kanlar içinde olduğunu gördüm. Şoföre ‘bas gaza’ diye bağırdım. Hastaneye gidene kadar İbrahim Bey son derece sakin davrandı. Kesik kesik ve az konuşabiliyordu, durumuyla ilgili sorduklarıma gözüyle, başıyla yanıtlar verdi. Kurşun boynumun kulak altı hizasından girip yanağımdan çıkmış. Büyük oğlu Ahmet Tatlı’ya haber verdik. Evi hastaneye çok yakındı. İlk o geldi, doktorların da önerisiyle ambulansla bu hastaneye getirildik.”

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Tatlıses’in ”Asistanı Buket Çakıcı’nın ilk Açıklamaları” yazısına ait etiketler : , , ,
İbrahim Tatlıses’in ”Asistanı Buket Çakıcı’nın ilk Açıklamaları” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.