İbrahim Tatlıses’e Silahlı Saldırı

Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlıses 13.03.2011 gecesi saat 1:00 civarıda Beyaz Tv’de programını tamamladıktan sonra çıkışta uzun namlulu silahla öldürülmek amacıyla başından vuruldu.Ağır yaralı olarak maslaktaki acı badem hastanesine kaldırıldı. Kurşunun başının arkasından girip burun kemiğini kırarak çıktığı belirtilen İbrahim Tatlısesin ameliyatı dört saat sürdü henüz kendine glemiyen sanatcı yoğunbakımında ve 24 saat uyutulacağı doktorları tarafından açıklandı,Saldırı sırasında İbrahim Tatlısesin yanında bulunan Asistanı Burcu Hanımda boynundan yaralanmıştı.Şu anda tehlikeyi atlattığı söylenen Burcu hanım da yoğun bakımda.

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Tatlıses’e Silahlı Saldırı yazısına ait etiketler : , , , ,
İbrahim Tatlıses’e Silahlı Saldırı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.