Ebru Gündeş Hamile mi?

Güzel şarkıcı Ebru Gündeş, Hamile  Mutlu bir evlilik sürdüren ve bu yüzdende çocuk sahibi olup annelik duygusunu tatmak isteyen Ebru Gündeş’in sonunda hayelleri gerçek oldu.

Azerbaycanlı işadamı Reza Zarrab ile 2010’un şubat ayında evlenen Gündeş,Her fırsatta anne olmak istediğini ve çocuk özlemini dile getirip “Artık ben de anne olmak o güzel duyguyu tatmak, çocuğumu kucaklamak istiyorum” diyordu sonunda ünlü şarkıcı muradına erdi. Gündeş, evlendikten tam bir yıl sonra müjdeli haberi aldı. Hamile olduğundan şüphelenen sanatçı, bir süre önce yaptırdığı kontrollerde 1.5 aylık hamile olduğunu öğrendi.

Sponsorlu BağlantılarEbru Gündeş Hamile mi? yazısına ait etiketler : , ,
Ebru Gündeş Hamile mi? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.