Aref Ghafouri’nin Sırrı

Acun Iıcalının Hazırladığı ve sunduğu Yetnek sizsiniz Türkiye’de yarışmacı olan ve büyük ilgi görerek ilk ikiye kalan Aref Ghafouri’nin 20 Mart 2011 gecesi finalde sergilediği showundaki sır ortaya çıktı.Aref  sahneye çıktığında elinde 50 adet küçük top bulunana bir fanusla geldi ve içindeki topları seyircilere atarak 18 yaşından büyüklerin topu yakalamalarını istedi daha sonra topu yakalayan üç kişiyi sahneye aldı işte olayın sırrı buradaki üç kişiden birinde ,bir numaralı bayan Arefin tanıdığı.

İşte Aref’in yaptığı gösterinin perde arkası

1. bayan önceden ayarlanmış iki mavi top atıldı, diğer mavi 1. bayandaydı neden mi?- Bütün oyun hep bunun üzerinden yürüdü. Masaya ilk o oturdu ve Aref diğer numaraları önceden biliyor muş gibi onun etrafına oturturdu.
– Nabzına o baktı
– Sandalyeler düşerken ipleri hep masanın altından çekti en son sandalye düşerken elini masanın altında hareket ettirirken kamera yakalıyor.
– Her şey 1 numaranın üzerinden oluyor. Devamlı ayaklarını oynatan 1 numara, gelen kartları karıp kart seçen 1 numara, 2 numaranın önüne gelen sıcak kahveye batırılan 1 numaranın kolyesi
– Isıya duyarlı kolyesini 2. kişiye verince incelemeye başlayan bayana müdahale ediyor.
– Masadan kalktıkları anı iyice inceleyin 1.bayanın önünde masanın altında sarkan ipleri göreceksiniz.
– Aref uyandığında ağzından çıkarttığı yine 1 numaranın yüzüğü (daha önceden aynısı kendinde vardı)Ve en önemlisi 1. bayan çok acemice hareket ediyor olması olayın ortaya çıkmasını sağladı

Sponsorlu BağlantılarAref Ghafouri’nin Sırrı yazısına ait etiketler : , , ,
Aref Ghafouri’nin Sırrı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.