Defne Joy Foster Kimdir?

Defne JoyFoster 2 eylül 1975 yılında incirlikte doğdu. Annesi türk babası amerikalı olan foster Orta okulu izmir alsancak okulunda okudu,2008 de İlker Yasin Solmaz ile evlendi.Bu evlilikten 13 haziran 2009’da bir oğlu oldu adını Can koydu .Defne joy Foster 2 Şubat 2011 tarihinde cihangirde bir arkadaşının evinde ölü bulundu.
Defne Joy Fosterin kareyeri
İlk olarak 1996 yılnda kral tv vj olarak ekran karşısına
geçen Defnedaha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı.Ardından dizi oyunculuğunu başladı,Uzunca bir süre Sihirli annem dizisinde rol aldıktan sonra,bir süre daha sunucu olarak hayatına devam etti.Tv8de yayınlanan Bir iş için lazım adlı progranı Cemil Büyük döğerli ile birlikte sundu,Bunun dışında TRT’de yayınlanan Ceyiz sov’u sundu.Ayrıca Kanal7’de Zula adlı programın sunuculuğunu yatı.Son olarak Acun Ilıca’nın yapımcılığı ve sunuculuğunu yaptığı Yok Böyle Das yarışmasına katıldı.
Oyunculuk
1997’deRuhsar ve Beyaz yalanlar ”Ahu”Televizyon dizisi
2000’de Dadı ”Defne”Televizyon dizisi
2003’de Sihirli annem ”Eda” Televizyon dizisi
2006’de Selene”Pandora” Televizyon dizisi
2007’de Hayal ve Gerçek ”Gizem Televizyon dizisi
Sunuculuk
Çeyiz show
Çat kapı
Bir işe lazım
Ntv ‘de Yeşil elma
Uzman Avı
Zula

Sponsorlu BağlantılarDefne Joy Foster Kimdir? yazısına ait etiketler : , ,
Defne Joy Foster Kimdir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.