Aref Ghafouri’nin Sırrı Kutudaymış

 Acun Ilıcalının Hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yarışan ve bütün Türkiyeyi ve jüri üyelerini hayrete düşürüp yok artık dedirten ilizyon Aref Ghafouri’nin sırrı kutuda saklıymış.Show sırasında havada asılı duran kutu sayesinde , Acun Ilıcalı Hülya Avşar ve Ali Taranın söylediği şeylerin aynısını önceden yazılmış rulo yapılmıış yağıdı kutudan çıkarması herkesi büyülemişti ama işin sırrı program boyunca havada asılı olan kutunun içindeki mekanizmadaymış bu mekanizma sayesinde söylenenleri yazıp rulo yapan kutu Arefi 1.finalis yaptı.
Ünlü sihirbaz

Dick Zimmerman’a ödül kazandıran bu aletin ismi Master Prediction
 

Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek inanılması güç gösterileri sergiliyorlar.Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

İŞTE O KUTU

 

 

Sponsorlu BağlantılarAref Ghafouri’nin Sırrı Kutudaymış yazısına ait etiketler : ,
Aref Ghafouri’nin Sırrı Kutudaymış yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.