Aktar Yunus Ersin ”Zayıflatan Macun”

Kanal7 ekranlarında yayınlanan Serdem Coşkunun programına konuk olan Aktar Yunus Ersin Zayıflama macunu tarifi verdi.Bu macun sayesinde tokluk hissi duyan kişi daha az yemek yemek isteyeceği için kısa sürede zayıflamış olacak.Bu macun bağırsakları çalıştırmaktan ziyade vücedumuza enerji vererek yağ yakmayı sağlıyor.
Zayıflatan Macunu
Bir tatlı kaşığı gül kurusu
Bir tatlı kaşığı funda yaprağı
Bir tatlı kaşığı funda yaprağı
Bir tatlı kaşığı zeytin yaprağı
Hakiki nar ekşisi (marketlerde satılan nar ekşilerinde glikoz ,katkı maddesi olduğundan bu nar ekşileri etki etmez orjinal nar ekşisi olamalıdır).
Hazırlanışı: Bir kabın içersine Bir tatlı kaşığı funda yaprağı,bir tatlı kaşığı zeytin yaprağı(zeytin yaprağı vücuda enerji veririr tansiyonu dengeler)bir tatlı kaşığı gül yaprağı ve göz kararı hakiki nar ekşisi (içersine glikoz olmayan)bütün malzemeleri iyice karıştırıp yemeklerden önce bir tatlı kaşığı yiyerek kısa sürede zayıflayın…

Sponsorlu BağlantılarAktar Yunus Ersin ”Zayıflatan Macun” yazısına ait etiketler : , , ,
Aktar Yunus Ersin ”Zayıflatan Macun” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.