Meryem Uzerli ”Hürrem ”ile Yapılan Röportaj

Show tv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren açık ara reyting rekorları kıran Muhteşen Yüzyıl adlı dizide Hürrem Sultanı canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportaj.
Hangi özellikleriniz sayesinde seçildiğinizi düşünüyorsunuz?
Türk bir babanın kızıyım, böyle bir projede bu rolün teklif edilmesi beni gururlandırdı. ‘Hürrem’ olarak seçilmemin sebebi, önce benim kendime olan inancım ve güvenim, daha sonra da bu işi yapanların rolü en iyi şekilde oynayabileceğimi hissetmeleri
Hürrem Sultan nasıl bir kadın?
Çok güçlü ve ne istediğini iyi bilen bir kadın. Strateji ve zamanlama konusunda başarılı. Bir amaca ulaşmak için ne zaman, nerede olacağını iyi biliyor. Hürrem’in hayatında iki seçenek yok. Tek doğru onun doğrusu ve kendi doğrusu uğruna her şeyi göze alabilecek bir kadın.
Dizinin aldığı tepkileri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Elbette beğenen ya da beğenmeyen birileri olacaktır. Biz bir belgesel değil, bir televizyon dizisi yapıyoruz ve gerçekten elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Birden Türkiye’nin en çok konuşulan ismi oldunuz.
Bu kadar ilgi bekliyor muydunuz?
Bir işin iyi yapılıp yapılmadığını biraz da dışarıdaki insanların tepkilerinden anlarız. Muhteşem Yüzyıl çok başarılı ve ses getiren bir proje oldu. Her ne kadar eleştiriler yapılsa da, olumlu yorumları duymak bizi yaptığımız işe daha da çok bağlıyor. Şu anda sosyal hayatım yok denilebilir. Çünkü gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. İstanbul’daki hayatım sette geçiyor. Doğruyu söylemek gerekirse, bu kadar ilgiyi ben de beklemiyordum.

Sponsorlu BağlantılarMeryem Uzerli ”Hürrem ”ile Yapılan Röportaj yazısına ait etiketler : , ,
Meryem Uzerli ”Hürrem ”ile Yapılan Röportaj yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.