Meryem Uzerli

Muhteşem yüzyıl adlı dizi yakında show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak dizide Kanuni Sultan Süleymanı canlandıracak olan oyuncu Halit Ergenç Hürrem sultanı canlandıran oyuncu ise adın yeni duydugumuz Meryem Uzerli olacak
Meryem Uzerli Kimdir”
12 Ağustos 1983 Almanya doğumlu Meryem Uzerli (Meriem Sahra Userli)oyunculuk üzerine eğtim aldıktan sonra Almanyada bir çok dizide rol almış 1.73 boyunda olan güzel oyuncu 8 aylık bir araştırma sonucunda seçilmiş ve türkiyeye gelmiş ana dili almanca olan Merye ingilizcede biliyor Türçeyi çok iyi konuşamamasıda rölü gereği avantaj olmuş.Meryem dizi çekimleri sirasında Türkçesini ilerleteceğe benziyor.

 

Sponsorlu BağlantılarMeryem Uzerli yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.