Grib İçin Bitkisel Kür

Seda Sayanın sunduğu Show tv ekranlarında yayınlanan Sabahların Sedası adlı programa konuk olan Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kış mevsiminin geldiği şu günlerde üst solunum yolları enfeksiyonları için önemli bilgiler verdi
Soğuk algınlığı,grip için nar ve karabaş otu :Nar kabuğundan taze yada kuru hiç fark etmez 1lira büyüklüğünde 3 adet narı 1 bardak kaynamış suyun içine atın ve 5 dakika kaynatın,daha sonra 4-5 tane karabaş otunu ufalayarak kaynayan suyun içine koyup 3-4 dakika kaynatın toplam kaynama süresi 8 dakikayı geçmesin.günde 1-2 defa için bir hafta boyunca uygulayın her seferinde faze olarak tüketin.

Sponsorlu BağlantılarGrib İçin Bitkisel Kür yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.