Suna Dumankaya”Kırışık ciltler için maske”

KIRIŞIK İÇİN MASKEDefne Samyeli’nin sunduğu Atv ekranlarında yayınlanan Her Şey bambaşka programına konuk olan güzellik uzmanı Suna Dumankaya kırışıklar için çok etkili bir maske tarifi verdi…
Kırışık ciltler için maske
*Yarım avakado
*yarım limon suyu
*1çay kaşığı üzüm çekirdeği yağı
*1tatlı kaşığı bal
Hazırlanışı:Yarım olgun avakadoyu çatalla ezin üzerine yarım limonun suyunu sıkın daha sonra tahta kaşıkla bal koyun (metal kaşık balın kimyasını bozar)1çay kaşığı üzüm çekirdeği yağınıda koyup iyice karıştırın hazırladığınız karışımı yüzünüze ve dekolte bölgenize sürüp yarım saat bekletin,daha sonra karışımdan tekrar sürün 15 dakika sonra ovarak çıkartın ve ılık suyla yıkayın.cildinizdeki farka inanamıyacaksınız.

Sponsorlu BağlantılarSuna Dumankaya”Kırışık ciltler için maske” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.