Ender Saraç”Karaciğer yağlanmasını önleyen Kür”

karaciger kürüSeda Sayan Show tv ekranlarında Sabahların Sedası adlı programla ekranlara geri döndü.4 mayıs 2010 salı günün konuğu olan Dr.Ender Saraç çok faydalı bilgiler verdi.Özellikle karaciğer dostu olan enginardan hazırlanan çok faydalı bir kür tarifi verdi.Karaciğier yağlanmasını önlemeye,vücutdaki ödemi zehirli toksinlerin atılmasına ,kolestrolün düşmesine ve cildin güzelleşip parlaklaşmasını sağlayan enginar kürünün verdi.
Enginar kürü
*4 adet enginar yaprağı
*1-2 tane enginar sapı
*Kök olursa 8-9 tane zerdeçal (tozda olabilir)
*1küçük bağ hindibağ taze olcak
*2 litre su
hazırlanışı:Bütün malzemeleri 4 dakika kaynatın,Acımtırak bir öz verecek bunu süzün ve suyu bozdolabına koyun.Hergün sabah ve akşam 1 büyük çay bardağını aç karnına için.
endersaraç

Sponsorlu BağlantılarEnder Saraç”Karaciğer yağlanmasını önleyen Kür” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.