Ter Kokusunu Önlemek

ter kokusuBaharın gelmemesiyle havalarda yavaş yavaş ısınmaya başladı .Havaların ısınması yazık ki insanlarda terleme sonuçunda oluşan kötü kokuların ortaya çıkmasında neden olmaktadır.İşte bu kötü kokuları önlemek için patlıcanın çok etkili olduğunu biliyormuydunuz,bilmiyorsanız aşağıda vereceğim tarifi yaparak bütün bir yazı ter kokusundan uzak olarak gerire bilirsiniz.
Ter kokusunu yok önlemek için
-1 tane patlıcan,
-1 su bardağı su,
Hazırlanışı:Patlıcanın kabuklarını soyup kaynayan suyun içerisine atınız. 3-5 dakika kaynadıktan sonra, 30 dakika demlenmesini bekleyin. Günde 2-3 kez hazırlayacağınız bu bitkisel formülü, ılık olarak içiniz.Ayrıca el ve ayak terlemesine pudra şekeri iyi gelir. Terleyen bölgelerinize pudra şekeri sürüp yarım saat bekleyin, ardından vücudunuzu pudra şekerinden temizleyin. Göreceksiniz ki terleme probleminiz yavaş yavaş ortadan kalkacaktır

Sponsorlu BağlantılarTer Kokusunu Önlemek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.