Ömer Osman Korkmaz ‘Yılancık Hastalığı”

Lokman hekim Ömer Osman Korkmaz 24 şubat 2010 tarihinde Nur ertürk’ün sunduğu programa konuk oldu ve yılancık hastalığı ile ilgili bilgi verdi nasıl tedavi edilmesi gerektiğini açıkladı..
Yılancık hastalığı nedir? Yılancık hastalığı vücutun derisinde yada içinde oluşan ıltihaplı mikroplu bir cild hastalığıdır,genellikle güzde görünür buna yüz yılancığı denir.Mikropla bulaşan hastalığın halsizlik,baş ağrısı ,kırgınlık,yorgunluk belirtileridir.
Yılancık hastalığının tedavisi:15 gün tam buğday unu ile yapılmış tuzsuz ekmek yenilmelidir,tam buğday unundan yapılan çorbalar içilmelidir,tussuz terayağı kullanılmalıdır,Mileral bakımından zengin damacana suları içilmelidir,15 gün boyunca başka birşey yenilmemelidir.15 günlük yapılan yukarıdaki diyet sayesinde ağrılarınız gececektir.
kanal7

Sponsorlu BağlantılarÖmer Osman Korkmaz ‘Yılancık Hastalığı” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.