Ömer Osman Korkmaz ”Astım ve Akciğer hastalığı için şifalı macun”

Nur Ertürk’ün sunduğu proğramın daimi konuğu olan Ömer Osman Korkmaz konuk olduğu günlerde faydalı ve şifalı bilgilerini açıklıyor.
10 şubat 2010 tarihindeki programda astım ,kronik akciğer hastalığı ile ilgili şifalı bilgiler verdi.
Lokman Hekim, Ömer Osman Korkmaz’ın Astım,KOAH (Kronik akciğer hastalığı) yüksek ateşi düşürmek için hazırladığı şifalı macun :500 gr. balı,50 gr. öğütülmüş zencefili,20 gr. öğütülmüş karanfili, 15-20 dakika. ara vermeden karıştırın. Macun kıvamına getirin. Sabah ve aksam 1 er tatlı kaşığı yiyin. Nefes darlığı, balgam astım ve akciğer hastalıklarına faydalıdır. Çocukların ateşini düşürücü etkisi vardır ,ancak 1 yaş altı bebeklerde kesinlikle kullanılmaz.
kanal7

Sponsorlu BağlantılarÖmer Osman Korkmaz ”Astım ve Akciğer hastalığı için şifalı macun” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.