Ömer Osman Korkmaz Gribe Karşı Önlemler

gripHavaların soğuması birçok hastalığa da davetiye çıkarıyor. Özellikle salgın olan grip hastalığı hemen hemen herkesi korkutuyor. Ömer Osman Korkmaz Gripten korunmak için bazı tavsiyeler verdi..
Gripten korunmak için:Günde 2 defa buruna tuzlu su çekip, sümkürmek, sizi rahatlatır. Gribal enfeksiyonu atlatmak ve korunmak için, günlük limon tüketmek çok fayda sağlar. Zencefil ve bal, grip için çok etkilidir. 1 tatlı kaşığı balın içerisine, 1 çay kaşığı toz zencefil karıştırılıp, macun haline getirilir. Sabah Akşam yenilirse gribe karşı bağışıklık sistemi güçlenir.

Sponsorlu BağlantılarÖmer Osman Korkmaz Gribe Karşı Önlemler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.