İbrahim Saraçoğlu ”Faranjit”İçin Adaçayı Kürü

adaçayıİbrahim Saraçoğlu” Faranjit hastalığı İçin”Esra Ceyhanın proğramında ada çayının çok iyi geldiğini açıkladı.Faranjit olan kişilerin öksürüğün yanı sıra ağız kokusuda olduğunda ebegümeci ve adaçayını birlikte kullandıkları takdirde ağız kokusununda gideceğini belirten Saraçoğlu faranjit için hazırladığı kürün tarifi
Faranjit için Ada çayı kürü: bardak klorsuz, kaynamış su,- 3 yemek kaşığı, adaçayı,Hazırlanışı ve uygulanışı : Kaynamış suyun içerisine, bitkiyi atıp, 10 dakika. kaynatın. Günde 3 defa gargara yapın. Eğer, ağız kokusu problemi fazla ise, adaçayı ile birlikte, 4-5 adet ebegümeci yaprağı da kullanın. Gargara işlemini yapmadan önce, dişlerini fırçalayın.

 

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Saraçoğlu ”Faranjit”İçin Adaçayı Kürü yazısına ait etiketler : , , ,
İbrahim Saraçoğlu ”Faranjit”İçin Adaçayı Kürü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.