Domuz Gribini Önleyen Şifalı Bitkiler

domuz gribiGünlerdir herkesin konuştuğu konu Domuz Griribi, aşısı vurdurmalımıyız vurdurmamalımıyız,kimi vurdurmaktan yana kimi ise vurdurmayı asla düşünmeyenlerden,Domuz gribinden aşı vurdurmadan nasıl korunuruz bağışıklık sistemimizi nasıl güçlendiririz işte bunların cevabı…
Domuz Gribiniönleyen bağişıklık sistemini güçlendiren yiyecekler
C vitamini içeren şifalı bitkilerin tüketilmesi, vücudun direncini artırmakla beraber gribe karşı da koruyucu bir görev üstlenmekte. C Vitamini ; vücudun savunma sisteminin güçlenmesini , nezle ve gripde oluşan belirtilerin hafiflemesini ve besinlerle vücuda alınan demirin emiliminin artmasını sağlayabilen bir maddedir.
C vitamini en çok taze meyve ve sebzelerde bulunur
Kırmızı Biber, Portakal, Greyfurt, Üzüm, Kavun, Kivi, Mandalina, Mango, Ahududu, Çilek, Armut, Karpuz, Kuşburnu, Maydanoz, Domates bol C vitamini içerir. Yeşil sebzeler, avokado, karnabahar, lahana, patates, bezelyede de C Vitamini vardır.
Ayrıca Domuz Gribini önlemek için Zencefil,hubukus,gingseng,kuşburnu,ıhlamur,yeşilçay tüketmeliyiz.

Sponsorlu BağlantılarDomuz Gribini Önleyen Şifalı Bitkiler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.