Gülizar Öztürk Bulundumu?

Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı sert adlı programda günlerdir ,konuşulan Gülizar’a ne olduğu.

116 gündür kayıp olan Gülizar Öztürk’ün akıbeti, henüz belli olmadı. Çocukları, kardeşleri ve yakın akrabaları Gülizar Hanım’ın ortadan yok oluşunu 5 milyon TL’yi bulan servetiyle alakalı olduğunu düşünüyor. Doğal olarak gözler de yıllardır bu serveti idare eden Taştan Öztürk’e çevriliyor. Gülizar Hanım’ın ölen eşinin yeğeni olan Taştan Bey ile imam nikahı yaptırdığı tüm yakın çevresi tarafından biliniyor. Ancak Taştan Öztürk, yengesiyle imam nikahı adı altında aşk yaşadığı iddialarını reddediyor.
Abi Sabri Keleşe göre: “Taşkan Öztürk Hedef SaptırıyorGülizar Hanım’ın abisi Sabri Keleş’e göre Taştan Öztürk hedef saptırmak için 4 aydır ortaya farklı farklı iddialar atıyor. “Önce Gülizar’ın Samsun’daki akrabalarına gittiğini söylemiş. Sorduk soruşturduk böyle bir şey yok. Zaten polise verdiği ifadede evde olduğunu söylüyor. Sonra kendisinden 10 yaş büyük bir adamla imam nikahı kıydırıp kaçtığı dedikodusunu yaydı. Adamı bulduk. Zaten komşumuzdu. Adam ‘Benden 10 yaş küçük ne nikahı… Taştan beni kendisi gibi sanıyor galiba’ deyip üzerine yürüdü. Çanakkale’de görüldüğü dedikodusunu da o ortaya attı. Bu adamın derdi zoru hedef saptırmak…”dedi…


Sponsorlu BağlantılarGülizar Öztürk Bulundumu? yazısına ait etiketler : , , ,
Gülizar Öztürk Bulundumu? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.