Yağ yakan ” metebolizmayı düzenleyen içecek”

Ramazan ayında metabolizmayı düzenleyecek ve kilo problemi olanlara Selahattin Dönmez, mükemmel bir içeceğin tarifini katıldığı programda verdi… Dönmez, ”Metabolik denge sıvısı” olarak adlandırdığı içeceğin, içerisindeki özel bileşenlerin, vücutta yemek ile birlikte alınan kalorinin daha az alınmasını sağladığını belirtti.
Yağ Yakıcı özelliğe sahip formül
***3 litre suyun içerisine, 2 orta boy elma (Yeşil elma tercih edilirse daha iyi) kabuklarıyla 4′e bölünerek atılır. 1 limon 4 eşit parçaya bölünerek karışıma eklenir. Daha sonra 1 tatlı kaşığı tane karanfil, bir tatlı kaşığı tane karabiber ve bir dal kuru tarçın hafif kaynatılır. 15-20 dakika, kaynatılır. Ilıdıktan sonra içilir.
Ramazan ayında iftardan sonra ve sahurda 1′er bardak tüketilmesi metabolik dengeyi sağlıyor.
selahattindönmez

Sponsorlu BağlantılarYağ yakan ” metebolizmayı düzenleyen içecek” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.