Vodofone 3G Tarifeleri

Vodofone 3G 30Temmuzdan itibaren kullanılmaya başladı…

Vodofone kontörlü 3g fiyatları:
-Günde 35 kontöre 250 mb veri aktarabiliyorsunuz. Bağlantı hızınız 1 mbps’ dir.
-Ayrıca aylık abone olmak istiyorsanız, ayda 70 kontöre, 250 mb veriyi 1 mbps hızında aktarabilirsiniz ki, bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Kontörlü hatların kullanabileceği bir diğer paket de mevcuttur. Bu paket ise, 1 gb kotalı, 7,2 mbps hızında bir bağlantıdır. Bu tarifeye ayda 175 kontör ödeyerek geçebilirsiniz.
Vodafone faturalı 3g fiyatları:
-Günlük paket olarak kullanıcıların beğenisine sunulan pakette, günlük 5 liraya, 250 mb limitli, 1 mbps hızında internete sahip olabiliyorsunuz.
Aylık faturalı 3g paketleri
-250 mb limitli 1 mbps hızındaki paketin fiyatı aylık 10 lira,
-1 gb limitli 1 mbps bağlantı hızına sahip paketin aylık kullanım ücreti 30 lira,
-5 gb limitli 7,2 mbps lik paketin aylık kullanım ücreti 45 liradır.
NOT: 1 gb ve 5 gb limitli faturalı 3g abonelik fiyatları 5 ağustos tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacaktır. Bu yüzden 5 ağustosa kadar beklemeniz tavsiye edilir.
Vodafone 3g abonesi olmak isteyip de olamıyorsanız 4440542 numaralı hattan müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da herhangi bir cepshop merkezine gidip 3g kaydınızı yaptırabilirsiniz
.
netten
Sponsorlu BağlantılarVodofone 3G Tarifeleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.